Ubytování pod rozhlednou

Luxusní roubenka v České Kanadě nabízí ubytování jak pro rodiny s dětmi, tak i pro skupiny turistů, cyklistů či běžkařů a manažerů. Roubenka pod Jakubem se nachází na východním okraji obce Valtínov. Ubytováním v roubence budou nadšeni všichni, kteří chtějí zažít netradiční pobyt v prostředí dřevostavby z voňavého modřínu v blízkosti nádherné a jedinečné přírody České Kanady.Od roubenky je krásný výhled přímo na kaskády rybníků, kde je možné koupání a rybaření a projížďky na loďce.U objektu jsou houpačky, skluzavka a trampolína.

Vybavení objektu

Roubenka pod Jakubem nabízí ubytování pro 6 osob v celkem 3 pokojích. Objekt má tři ložnice s dvoulůžkovými pokoji (jedna se nachází v přízemí a dvě z nich jsou umístěny v patře objektu) s možností 3 přistýlek v patře. V přízemí je koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V patře je koupelna s umyvadlem a WC. Roubenka je vytápěná krbovými kamny. V případě pohodlí je také možno přitopit přímotopy (za příplatek). Parkování je možné přímo u objektu. Objekt má samostatnou příjezdovou cestu.

 

Cena

Cena za týdenní pobyt ve srubu po celý rok je 24.500 Kč. Víkendové pobyty po předchozí dohodě. Vratná kauce 5.000 Kč se vybírá před nástupem k pobytu. Za přistýlku je účtováno 180 Kč na den (max 3 přistýlky). Příjezd na ubytování od 14:00 do 17:00 hodin, odjezd do 10:00 hodin.

Kontakt

Veškeré informace ohledně ubytování vám zodpoví na telefonním čísle + 420 602 791 166.